Obsah webu je přístupný osobám starších 18 let!
Otázky a odpovědi

Jak velký kapitál je potřeba k sázení?

Jde samozřejmě začít i s menší finanční částkou. Záleží na tom, jak velký chcete mít zisk... Například při kapitálu 5.000 Kč budete mít čistý měsíční zisk ze sázení cca 3.000 Kč, další měsíc navíc 5.000 Kč. Dohromady za dva měsíce máte z 5.000 Kč cca 13.000 Kč. Z kapitálu 10.000 Kč máte za dva měsíce cca 26.000 Kč. Vše samozřejmě záleží na tom, jaký si nastavíte denní zisk. Pokud budete chtít více riskovat, je reálné mít z 10.000 Kč za dva měsíce cca 35.000 Kč. Je jen třeba vědět, jak... viz. Systém sázení.

Kdo má přístup ke kapitálu se kterým sázím?

Přístup k Vašemu kapitálu i zisku máte jedině Vy. Vy sami si vyberte, u jaké sázkové kanceláře si zřídíte herní účet a sami si na něj vložíte peníze. Účet je na Vaše jméno, je on-line a ovládáte ho přes Váš počítač. Vše pochopitelně sázíte také on-line, tudíž vám vše zabere max. 5 minut denně. My Vám dáváme návod, jak a na co sázet.

Kdy po zaplacení členství se mi zpřístupní moje členská sekce?

Po připsání ceny členství na náš účet, nejpozději do 24 hodin.

Na jak dlouho platí členství?

V případě základního balíčku na 30 dní. V případě balíčku s 50% slevou a možností systém sestav je doba členství na 90 dní. Dny se počítají od prvního dne, kdy se Vám otevře Vaše sekce a Vy budete moci sázet. Po uplynutí doby členství je možné si ho znovu předplatit na dalších 30/90 dní. Systém Vás sám upozorní na to, že se Vaše členství blíží ke konci a pokud budete mít zájem, tak si ho můžete prodloužit.

Kdy nejpozději bude nový tiket/zápasy na stránkách? Kolik budu mít času vsadit?

Tiket/zápasy na stránky vkládáme nejpozději 2 hodiny před začátkem prvního zápasu, aby měl každý čas si pohodlně vsadit. Mimo jiné se nemusíte obávat, že nějaký tiket zmeškáte a budete muset sledovat, kdy se na stránkách tiket/zápasy objeví. Po každém vložení tiketu/zápasu Vám na Vás mobilní telefon bude zaslána informativní SMS o vložení tiketu/zápasu.

Je registrace závazná?

Registrace závazná není. Zaregistrovat se může každý starší 18ti let. Po registraci máme náhled na historii našich tipů, je zde popsán návod, jakým systémem je s námi nejvýhodnější sázet a dozvíte se všechny potřebné informace. Pokud se budete chtít stát členy klubu, stačí vyplnit objednávku členství. 

Jak často budu dostávat tipy?

Standardně pro členy Tip Profit je každý den k dispozici jeden tiket a 1 až 3 zápasy.

Budete pro členy rozšiřovat služby?

Chystáme se spustit nové doplňkové služby, které v této chvíli testujeme a budou spuštěny, jakmile si budeme jisti, že na 100% fungují. Budou určeny výhradně pro sázkaře, kteří si chtějí urychlit zisk. Tento nový systém zatím vykazuje pětinásobné urychlení zisku. Máte se tedy na co těšit...

Kolik času denně mi to zabere?

Vše Vám zabere maximálně 5 minut denně, aniž by jste museli zápasy vybírat, počítat sázky, nebo běhat do sázkové kanceláře. Od nás máte kompletní servis a vše si sázíte přes on-line sázkovou kancelář z pohodlí Vašeho domu. Sázení na tikety Vám zabere času o něco méně než sázení na jednotlivé zápasy. Ale rozdíl je jen v pár minutách.

U kterých sázkových kanceláří sázíme?

Zaměřujeme se pouze na české sázkové kanceláře. Jednotlivé sázky a kurzy tedy bereme z tipsportu, chance a fortuny.